Liverpool FC Indeksi - Portali


Liverpool FC Forum Shqip
 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Menu
 Hyrja
 Forumi
 Anėtarėt
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj FA Cup
Portsmouth
Liverpool FC - Portali Vote_lcap100%Liverpool FC - Portali Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Cardiff City
Liverpool FC - Portali Vote_lcap0%Liverpool FC - Portali Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
Reina Pergatitet Per Penallti
Liverpool FC - Portali EmptyMon May 12, 2008 11:14 am nga Man1ac'
Portieri i Liverpoolit, Jose Reina ka pranuar se ėshtė duke u pėrgatitur
pėr penallti para ndeshjes sė dytė gjysmėfinale tė Ligės sė
Kampionėve, tė mėrkurėn, kundėr Chelseas nė Stamford Bridge. Derisa ėrballja ėshtė e balancuar nė rezultatin 1-1, njė barazim i tillė do
ta dėrgojė ndeshjen nė lojėn shtesė dhe me mundėsi tė ekzekutimit tė
penalltive. "Mė pėlqen tė pėrgatitem pėr penallti, nėse ndeshja
mbėrrin deri atje dhe shpresoj se kjo mund tė krijojė probleme
psikologjike pėr Chelsean", tha Reina. Nė pėrballjen gjysmėfinale tė vitit tė kaluar, Liverpool eliminoi Chelsean pikėrisht me penallti

Komentet: 0
Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl
Liverpool FC - Portali EmptyMon May 12, 2008 11:12 am nga Man1ac'
Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka besim tė plotė se skuadra e tij do tė jetė pjesėmarrėse nė finalen e tretė nė Ligėn e Kampionėve, vetėm brenda katėr vitesh.
Pėr dallim nga skuadrat tjera Reds-at kanė dėshmuar se ata nuk ndikohen nga presioni i Ligės sė Kampionėve, dhe Gerard ėshtė i bindur se Anfieldi do ta ēorientojė shumė mė tepėr Chelsean sesa do tė ndikojė Stamford Bridge te Liverpooli.

“Kam shumė besim se ne do tė bėjmė ēka ėshtė e nevojshme brenda 180 minutave pėr tė marrė pjesė nė njė tjetėr finale. Kjo skuadėr as nė minutėn e fundit nuk pranon se ka humbur. Disa skuadra dorėzohen nė njė moment kur gjėrat vėshtirėsohen, por kjo nuk na ndodh neve. Ne do tė luftojmė deri nė fund edhe nė Anfield edhe nė fushėn e tyre”, ka thėnė mesfushori anglez.

Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 7 mė Sun Nov 18, 2012 3:53 am
Statistikat
Forumi ka 17 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Emira.LFC

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 168 artikuj v 112 temat