Liverpool FC Indeksi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liverpool FC Indeksi

Liverpool FC Forum Shqip
 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Man1ac'
Admin


Numri i postimeve : 117
Join date : 22/04/2008
Age : 25
Location : Gjilan.

Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl Empty
MesazhTitulli: Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl   Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl EmptyMon May 12, 2008 11:12 am

Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka besim tė plotė se skuadra e tij do tė jetė pjesėmarrėse nė finalen e tretė nė Ligėn e Kampionėve, vetėm brenda katėr vitesh.
Pėr dallim nga skuadrat tjera Reds-at kanė dėshmuar se ata nuk ndikohen nga presioni i Ligės sė Kampionėve, dhe Gerard ėshtė i bindur se Anfieldi do ta ēorientojė shumė mė tepėr Chelsean sesa do tė ndikojė Stamford Bridge te Liverpooli.

“Kam shumė besim se ne do tė bėjmė ēka ėshtė e nevojshme brenda 180 minutave pėr tė marrė pjesė nė njė tjetėr finale. Kjo skuadėr as nė minutėn e fundit nuk pranon se ka humbur. Disa skuadra dorėzohen nė njė moment kur gjėrat vėshtirėsohen, por kjo nuk na ndodh neve. Ne do tė luftojmė deri nė fund edhe nė Anfield edhe nė fushėn e tyre”, ka thėnė mesfushori anglez.

_________________
Everything Ends , Expect Your Love - Drita FC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://fcliverpool.albanianforum.net
 
Gerrard: Stamford Bridge problem i vogėl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Liverpool FC Indeksi :: Rreth FCLIVERPOOL :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: