Liverpool FC Indeksi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liverpool FC Indeksi

Liverpool FC Forum Shqip
 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Reina Pergatitet Per Penallti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Man1ac'
Admin


Numri i postimeve : 117
Join date : 22/04/2008
Age : 25
Location : Gjilan.

Reina Pergatitet Per Penallti Empty
MesazhTitulli: Reina Pergatitet Per Penallti   Reina Pergatitet Per Penallti EmptyMon May 12, 2008 11:14 am

Portieri i Liverpoolit, Jose Reina ka pranuar se ėshtė duke u pėrgatitur
pėr penallti para ndeshjes sė dytė gjysmėfinale tė Ligės sė
Kampionėve, tė mėrkurėn, kundėr Chelseas nė Stamford Bridge. Derisa ėrballja ėshtė e balancuar nė rezultatin 1-1, njė barazim i tillė do
ta dėrgojė ndeshjen nė lojėn shtesė dhe me mundėsi tė ekzekutimit tė
penalltive. "Mė pėlqen tė pėrgatitem pėr penallti, nėse ndeshja
mbėrrin deri atje dhe shpresoj se kjo mund tė krijojė probleme
psikologjike pėr Chelsean", tha Reina. Nė pėrballjen gjysmėfinale tė vitit tė kaluar, Liverpool eliminoi Chelsean pikėrisht me penallti

_________________
Everything Ends , Expect Your Love - Drita FC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://fcliverpool.albanianforum.net
 
Reina Pergatitet Per Penallti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Liverpool FC Indeksi :: Rreth FCLIVERPOOL :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: